29 Yıldır hizmet üreten,değişen ve farklılaşan bir yapı.

Image

Uzun Group 1989 yılından bugüne geleneksel değer ve üretim ahlakını koruyarak, sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayreti içindedir. Uzmanlaştığımız alanlarda hayatlarımıza değer katan sonuçları hedeflemiş, fark yaratmayı başarmış bir şirketiz.

Esnek yönetim yapılarıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen Grup şirketlerimiz, bu anlayışı kurum kültürünün değişmez parçaları olan şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması ile başarılı bir biçimde sentezlemektedir. Uzun Group’nun, bünyesinde yer alan tüm şirketleriyle birlikte uyguladığı kurumsal ve etik değerler, iş dünyasındaki diğer kurumlar içinde örnek teşkil etmektedir.

Uzmanlaştığımız alanlarda hayatlarınıza değer katan sonuçları hedeflemiş, fark yaratmayı başarmış bir şirketiz.”

Uzun Group - Network

Kapsam

Eksiksiz ve tam servislerimiz zincirin halkaları gibi beklentilerinizi tamamıyla karşılamak üzere işleniyor.

Bütünlük

Değerleri, size sağladığı fayda ve artıları ile ölçüyoruz. Bu bağlamda parçaların birbirini tamalayan yapılar olması şart.

İnovasyon

Çemberin merkezinde siz ve en dışında da biz varız. Tüm çabamız size ürün ve hizmet üretmek.

Şeffaflık

Her şey net ve her an sorgualamaya açık bir pozisyonda, şeffaflık ilkemiz ile göz önünde.


BASINDA UZUN GROUP
Image

Hürriyet Gazetesi

Ekmek ve çabanın sonucu genç yaşta 5 ayrı şirkette 130 kişiye istihdam sağlayan Murat Uzun sıfırdan bu günlere nasıl geldiğini Hürriyet’e anlattı.

Daha iyi hizmet için sürekli arayış içinde olan, risk almayı bilen ve doğru kararlar veren genç iş adamı Murat Uzun şirketlerinin sürekliliği için; doğru ekiple çalışmanın en önemli faktör olduğunu aktardı.

Image

External Press

A group companies, Uzun company offers services in the tourism, construction and food industries in Bursa. General manager Murat Uzun indormed about his company and its ictivities.


image

Taze zihinlere her zaman açığız...

Uzun Group olarak üretken ve farklı düşünen beyinler için her zaman boş bir masamız mevcut.Gelin bi kahve içelim, tanışalım.

İletişime Geçin